نام کاربری:    رمز عبور:


مهر مهتاب: كتاب ها

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]مراتب هفتگانه فرشته عشق

نويسنده: استاد يعقوب قمري شريف آبادي

كتاب حاضر با نگرشي نو به بيان مراحل سير و سلوك رهروان طريق عشق و معرفت در پرتو هدايت انسان كامل، طي هفت وادي با تطبيق بر وجود فرشته عشق مي پردازد و سير كمالي راهيان صراط حميد را از عالم جمادي تا عالم رحماني ترسيم مي نمايد. بدين ترتيب، سعي نگارنده بر آن است كه جهاني وسيع از اسرار و حقايق سلوك را فراسوي قلوب شيفتگان معنا گشوده، ديدگان ايشان را به فروغ بصيرت رحماني و معرفت رحيمي روشنايي بخشد.

حجم فایل: 1mb

دانلود مستقیم: pdfادامه مطلب ...
             لطایف عارفانه


لطایف عارفانه( نکته های معنوی و کلمات حکیمانه)

نويسنده: استاد يعقوب قمري شريف آبادي

کتاب "لطایف عارفانه " که حاصل سال ها تجربه و سلوک معنوی و انقلابی و در شمار بهترین آثار عرفانی استاد است، با هدف تقویت و گسترش معرفت دینی و بصیرت قلبی ، در قالب عبارات عارفانه و لطایف معنوی تحریر یافته است. از جمله ویژگی های کتاب حاضر، تنوع مباحث و موضوعات عدیده معرفتی در قالب جملات کوتاه است.

حجم فایل: 1.61mb

دانلود مستقیم: pdf

 ادامه مطلب ...
             آواي نيايش


آوای نیایش (مجموعه مناجات های استاد یعقوب قمری شریف آبادی)

" آوای نیایش" مجموعه دعاهای پرمحتوا و دلنشین عارف صاحبدل، استاد یعقوب قمری شریف آبادی است که ضمن سخنرانی در جلسه علمی و معنوی " فروغ محفل روح الله" طی سالیان متمادی ایراد گردیده و مشتمل بر مطالب ارزنده و معارف ژرفی است که دل هر خواننده ای را به عرش اعلی رهنمون می سازد و به ویژه در زمانی که دنیاگرایی و توجه به مادیات رو به فزونی گذاشته، فتح بابی به سوی معنویات و ارزش های اخلاقی به شمار می رود و با توجه به اهتمام وافر ایشان نسبت به مقام معنوی و منزلت رحیمی زن، جامعه امروز را به سوی شناخت ارزشمندترین آفریده الهی و صیانت از این امانت بزرگ رحمانی فرا می خواند. چنان که جناب استاد در فرازی از این اثر عرضه می دارند:
(" الها!ای پروردگار عرش عظیم! کرامتی عنایت فرما تا مهمترین رسالتی که بر عهده داریم، به نحو احسن انجام دهیم و آن، معرفی مقام والای زن و بها دادن به این مظهر رحیمیت در عصر و زمانی است که گوهر ارزشمند وجود زن به فراموشی سپرده شده. اگر عیسی بن مریم(ع) تن به ازدواج نداد، به این دلیل بود که در عصر خویش همسری مناسب برای به دنیا آوردن فرزندی مقدس تر نیافت و اگر علی بن ابی طالب (ع) همسری انتخاب کرد، به این جهت بود که در زمان خود، زنی شایسته خویش مانند فاطمه زهرا(س) یافت و از همسرش که عظیم ترین جلوه رحیمیت است، ثمراتی منورتر به وجود آورد.")

 

حجم فایل: 13mb

دانلود مستقيم: pdfادامه مطلب ...
             شکوه خاطره


شکوه خاطره

شكوه خاطره چاپ اول (خاطرات تصويري استاد يعقوب قمري شريف آبادي در عرصه ورزش، هنر و عرفان)

کتاب «شکوه خاطره» روایت تصویری زندگی و آثار هنرمند صاحبدل، استاد یعقوب قمری شریف آبادی است که پس از سالها تلاش بی وقفه در عرصه ورزش، هنر و عرفان اسلامی، اکنون کیمیای سعادت را به بهای آگاهی و صبر و بصیرتی بی بدیل به دست آورده و جستجوگران زیبایی و حقیقت را به سوی قله های بلند کمال و جمال رهنمون است.

حجم فایل: 8900 کیلوبایت

دانلود چاپ اول: دانلود
شكوه خاطره چاپ دوم (خاطرات تصويري استاد يعقوب قمري شريف آبادي در عرصه ورزش، هنر و عرفان)

کتاب «شکوه خاطره» روایت تصویری زندگی و آثار هنرمند صاحبدل، استاد یعقوب قمری شریف آبادی است که پس از سالها تلاش بی وقفه در عرصه ورزش، هنر و عرفان اسلامی، اکنون کیمیای سعادت را به بهای آگاهی و صبر و بصیرتی بی بدیل به دست آورده و جستجوگران زیبایی و حقیقت را به سوی قله های بلند کمال و جمال رهنمون است.

حجم فایل: 6591 کیلوبایت

دانلود چاپ دوم: pdf
ادامه مطلب ...
             پرتوي از جمال روح الله


                             پرتوی از جمال روح الله, کتاب پرتوی از جمال روح الله, کتاب استاد یعقوب قمری شریف آبادی, پرتوی از جمال روح الله, فارسی، عربی و انگلیسی استاد یعقوب قمری شریف آبادی مقام معنوی امام خمینی جمال رحیمی حضرت امام  مشتاق گلبانگ عاشقانه عرفانی خورشید پر فروغ محبوب  اعماق جان  غزل شیدایی ملکوتی گلبانگ مهتاب  لطایف عارفانه

مطالبی که در این اثر به سه زبان : فارسی، عربی و انگلیسی عرضه شده، شامل چهل عبارت – از باب تمیّن و تبرّک – برگرفته از سخنان عارفانه و کلمات حکیمانه استاد یعقوب قمری شریف آبادی درباره منزلت روحانی و مقام معنوی امام خمینی(س) است که بیانی نغز و اشارتی لطیف و با الهام از آیات الهی و روایات اسلامی درصدد پرده گشایی از زوایای پنهان جلال رحمانی و جمال رحیمی حضرت امام (س) است.

اگرچه شماری از این لطایف عارفانه پیش تر در کتاب «زن طائر فردوس یا ساحر دوزخ» اثر استاد یعقوب قمری شریف آبادی منتشر شده بود، امّا مجموعه حاضر را می‌توان عصاره مباحث ارائه شده در کتاب مزبور است.

سرآغاز این عرض نیاز و ارادتی عاشقانه به ساحت ملکوتی امام تحت عنوان «گلبانگ مهتاب» است؛ فراق نامه روح مشتاق و بی قراری که در هجر جانسوز مولا و مقتدای خود مویه گری می‌کند و به یاد روز وصل محبوب، در اعماق جان، غزل شیدایی می‌سراید.

استاد قمری شریف آبادی این گلبانگ عاشقانه را به پاس بهره‌مندی های معنوی و عرفانی از روح قدسی حضرت امام(س) و به شکرانه ایام وصال و حضور آن طلعت آسمانی، در آغاز این اثر گنجانده اند تا ذرهّ‌ای از فیوضات و کیمیاگری های آن خورشید پر فروغ را پاس دارند.

حجم فایل: 2445 کیلو بایت

دانلود مستقیم: pdfادامه مطلب ...